ورود به سيستم


 ارسال مجدد ایمیل تایید؟

 آيا کلمه عبور خود را فراموش کرده ايد؟

 کاربر جدید هستید؟ ثبت نام کنید.

کاربران فعال
در حال حاضر 1 کاربر ميهمان و 0 registered users برخط.

کاربر ميهمان خوش آمديد عضوشويد

انتخاب زبان
جستجو


   


صفحه مناسب براي چاپگر

PostNuke

محل برگزاري سمينار

و

اقامت کليه شرکت کنندگان در هتل بزرگ طرقبه در نظر گرفته شده است.

با تلاش مسوولين سمينار، هزينه ها براي کليه شرکت کنندگان و به خصوص دانشجويان تحصيلات تکميلي با تخفيف ويژه در نظر گرفته شده است.

جهت رفاه شرکت کنندگان محترم، بسته اقامت دو شب در هتل طرقبه به يکي از صورتهاي (11و 12 اسفند) يا (12و 13 اسفند) قابل انتخاب است. لطفا در سيستم پرداخت يا ايميل، بسته مورد نظر خود را مشخص فرماييد.

(بديهي است هزينه هاي اقامت خارج از بسته انتخابي، به عهده شرکت کنندگان محترم است.)

image332

هتل بزرگ طرقبه در دامنه رشته کوه بينالود و در منطقه ييلاقي و خوش آب و هواي طرقبه احداث گرديده است. اين هتل به مساحت 31000 متر مربع و 25000 متر زير بنا و 317 اتاق مي باشد كه شامل اتاقهاي دو، سه و چهار تخته همراه سرويس کامل بهداشتي، تلويزيون، يخچال و سيستم مرکزي ويدئو، تلفن و تجهيزات سرمايشي و گرمايشي و مجهز به مدرنترين امکانات رفاهي و فضاي سبز وسيع و دلپذير به همراه زمين بازي کودکان، ميدان ورزشي، پارکينگ اماده پذيرايي از شرکت کنندگان گرامي سمينارمي باشد.

نشاني: مشهد، انتهاي بلوار وکيل آباد،کيلومتر 5طرقبه،جنب پمپ بنزين گلستان

ثبت نام شرکت کنندگان محترم، از ساعت 4 بعدازظهرتا حدود 8 شب سه شنبه 11 اسفند و از ساعت 7:30 تا 8:30 صبح چهارشنبه 12 اسفند درلابي هتل طرقبه صورت مي پذيرد

به اطلاع مي رساند که مترو "فرودگاه- سه راه طرقبه" راه اندازي شده است. سمينار ميني بوس هاي رايگاني براي مسير سه راه طرقبه تا هتل طرقبه و بالعکس براي (سه شنبه حدود 3:30 بعدازظهر تا 7:30 شب)، (چهارشنبه و پنجشنبه حدود 7:30 تا 8:30 صبح ) و ( چهارشنبه و پنجشنبه حدود 7 تا 8 شب) جهت رفاه شرکت کنندگان تدارک ديده است.

ايستگاه: بعد از خروجي ايستگاه مترو - ابتداي جاده طرقبه

از ارائه دهندگان پوستر درخواست مي شود چکيده مبسوط خود را در سه يا چهار صفحه روي کاغذ  A3 پرينت گرفته و در ساعت مقرر براي ارائه حاضر گردند.  ضمنا امکانات چاپ و تکثير در محل هتل وجود ندارد و بنابراين خواهشمند است قبلا پرينت مقاله خود را آماده فرمايند.
  تعداد بازدید کنندگان :108788
©2015 Ferdowsi University Of Mashhad.